Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Reklam; mevcut hizmetlerin veya ürünlerin alıcılarına tanıtılması ve algı oluşturulması için kullanılan yöntemdir. Reklam için ödenmiş olan ücretlerin geri kazanılması beklenilmektedir.

Burada ilk hesaplama maliyeti kurtarmak olmaktadır. Reklam için ayrılmış olan bütçenin yapılan tanıtım sonrasında ne kadarı geriye alınabilmiştir.

Sadece amacı günü kurtarmak olan firmaların izlemiş olduğu maliyeti kurtarma maksatlı hesaplamalar, reklam ve tanıtım ofisimiz tarafından kabul edilemez düşünce olarak prensip haline getirilmiştir.

Reklamların amaçları harcanmış olan maliyetin en az üç katını geri dönüş olarak sunmasıdır. Burada ilk hedef maliyetlerini bir hafta gibi sürede kazanmaktır. İkinci haftada ise yüzde yüz maddi kazanç ile dönüş yapmasıdır. Geri kalan kar marjı kısmı ise algı oluşturulması ile zamanı belli olmayan süreçte getiri sağlatmasıdır. 3 aşama halinde etkisini gösteren yatırımı katlayan reklam yöntemleri tanıtımın yapıldığı yere göre değişmektedir.

Web sitesi tanımı, adwords reklam tanıtımı, sosyal medya reklam tanıtımları yanında viral reklam sunumları ile gizli algılar oluşturulmaktadır. Akılara kazınan firma olarak ihtiyaç halinde bilinçaltına yerleşmiş olan firma veya kurum kişilerin ilk aklına gelen kuruluş olmaktadır. Kurumsal web site üzerinden hizmet sunuluyor ise direk sipariş veya hizmet alım başvuruları ile devam eden bir kazanç zinciri başlamaktadır.

Firmanızın tanınması kullanıcı odaklı olarak yapılmaktadır. Alanınıza yönelik hizmet talep eden ve hizmet talep etme ihtimali olan kesimleri analiz ederek gerçek anlamda reklamlardan beklenilen performans sağlanmaktadır. Tanıtım büromuz güncel reklam kanalarının etkili bir şekilde kullanmakta ve mevcut reklamların yönetilmesini gerçekleştirmektedir.

Size yararı olmayan reklam çalışmaları ile başarıya gitmek hayal olmaktan ileri gitmez. Firmanızın satışlarının uçup gideceğini düşünürken birden maddi imkanlarınızın uçup gittiğine şahit olacaksınız. Tanıtım ofisimiz sizlere bu alanda garanti vererek reklam ve tanıtımlarınızı üstlenmektedir. Sıfır risk maksimumu gelir için uzman personelimizden fikir alabilir veya hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Reklam Yönetimi İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER Hizmetlerimiz